Hande Erçel’in İki Kostüm Giydiği Great Gatsby Temalı Doğum Günü Partisinin Davetiyesi Ortaya Çıktı

Oyunculuğu ve özel hayatıyla sıkça gündeme gelen Hande Erçel geçtiğimiz günlerde 30. yaş gününü kutladı. Özel bir konseptle yeni yaşını kutlayan ünlü oyuncu giydiği iki kostümle beğeni toplamıştı. Hande Erçel’in kostümlü partisinin davetiyesi ortaya çıktı.

Hande Erçel oyunculuk performansının dışında da sürekli gündemimizde yer alıyor. Ünlü oyuncu sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bambaşka Biri dizisinde Burak Deniz ile başrolü paylaşan Erçel zaman zaman eleştirilerin hedefi oluyor.

Hande Erçel’in gündemde kalmasının bir diğer ve en büyük sebeplerinden biri de Hakan Sabancı’yla yaşadığı aşk tabii. Yaklaşık bir yıldır birliktelik yaşayan ikili ilk zamanlarda beraber görüntü vermekten kaçınmıştı.

Sosyal medyada bir hayli aktif olan ünlü oyuncunun 24 Kasım’da kutladığı 30. yaş gününü partisi de epey konuşuldu hatırlarsanız. Bunun temel nedeni de Erçel’in kostümlü bir parti vereceği oldu.

Great Gatsby temalı bir parti veren Hande Erçel doğum gününde birbirinden gösterişli iki farklı kostümle sevenlerinin karşısına çıktı.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in paylaşımlarından da gördüğümüz üzere, partiye katılan herkese temaya uygun şıkır şıkır kıyafetleriyle doyasıya eğlendi.

Genç oyuncunun gelinlik misali beyazlar içerisindeki iki kostümü kimileri tarafından çok beğenilirken bir kesim tarafından eleştirilerin hedefi haline geldi.

Üzerinden günler geçse de etkisi ve yorumları süren kostümlü parti hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı.

“blogyagmuru3” sayfasının paylaşımıyla beraber, Hande Erçel’in Great Gatsby temalı doğum günü partisine özel davetiye hazırlandığı ortaya çıktı.

Hakan Sabancı’nın etkisiyle fotoğraf çekmenin yasak olduğu konuşulan partisinin davetiyesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hadi yorumlara gelin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir