Hasan Arat, sessizliğini bozdu! “Kimse beni…”

Beşiktaş, tarihinin en kötü sezon performanslarından birini gösterirken, Ahmet Nur Çebi sonrası göreve gelen Hasan Arat da kısa sürede eleştirilerin odağına yerleşti.

Seçim öncesinde verdiği vaatleri tutmamakla eleştirilen Hasan Arat ise sessizliğini bozdu.

Posta’ya açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı kulübün başkanı, “Benim sessizliğim insanlarda, sanki söz verip de yapamamış, o yüzden susuyormuş gibi bir düşünce oluşturuyor olabilir ama bunun öyle olmadığını önümüzdeki günlerde herkes görecek.” dedi.

Önceliğinin transfer olduğunu belirten Arat, “Perşembe günü Avrupa’da transfer bitiyor ve sonrasındaki bir hafta boyunca Türkiye’nin şansı var. O bir haftada avantajlı maliyetlerle birçok yeni alternatif de ortaya çıkacak ama bizim zaten üzerinde olup bitirmeye yakın olduğumuz isimler var.” şeklinde konuştu.

Hasan Arat’ın öne çıkan diğer açıklamaları ise şu şekilde:

”Bakın ben küfür olmadığı müddetçe her türlü eleştiriye açığım. Taraftarım beni hicivle eleştirebilir. Ona hiç kızmam. Başımın üstünde yeri var. Ama bu işi profesyonel yapan insanlar sakın beni kendi camiamın önüne atmaya çalışmasın. Beşiktaş camiası bu oyuna zaten gelmez.”

“Beni kimse menajerlerin kucağına itemez”

“Şunu çok net söyleyeyim; şu ortamda bir panik havası yaratıp kimse beni menajerlerin kucağına itemez. Hepsi kapıda bekliyor. Ama açık söylüyorum, bu oyuna gelmemiz söz konusu olamaz.”

“Sessizliğim kimseyi şaşırtmasın”

“Son olarak… Rahmetli Süleyman Ağabey’in (Seba) giderken bir lafı vardı, “Hayatımda ben hiç kimseyi aldatmadım” diye. Bakın, ben hayatımda hiç kimseyi aldatmadım. Vakti gelince de herkes neyin ne olduğunu öğrenecek. Sessizliğim kimseyi şaşırtmasın ya da yanıltmasın. Ne yaptığını bilen bir insan olarak işimin başındayım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir